Norplast

+371 63807074 info@norplast.lv GPS N56.67292, E22.46645 "Sandes", Saldus pagasts, Saldus novads, LV-3862, Latvija

Izvēlne
Ražošanas metodes

Norplast SIA ražo stiklašķiedras produkciju, izmantojot trīs galvenās ražošanas metodes:

  • vakuuminjekcija
  • laminēšana ar rokām
  • RTM light
  • sproitēšana

 

Vakuuminjekcija

Vakuuminjekcija ir slēgts process, kurā sveķi tiek iesūkti izstrādājumā ar vakuuma palīdzību. Tas rada ilgstoši lietojamu, augstas kvalitātes produktu.

Norplast SIA ir specializējies produktu ražošanā ar vakuuminjekcijas metodi. Šis process ir īpaši noderīgs lielu detaļu un augstu kvalitāti prasošu produktu ražošanā. Pateicoties slēgtajam ražošanas procesam, vakuuminjekcija ir videi draudzīga ražošanas metode.


Laminēšana ar rokām

Laminēšana ar rokām ir process, kurā stiklašķiedra ar rokām tiek uzklāta uz formas, tad tiek uzklāti sveķi un ar metāla rullīšiem no stiklašķiedras izspiests liekais gaiss. Procesa beigās produktu nosusina, lai samazinātu tā svaru.


RTM light


RTM Light tehnoloģija ir viena no vispopulārākajām tehnoloģijām ar šķiedru pastiprinātiem kompozītiem slēgto formēšanas procesu mazu un vidēja apjoma pielietojumiem. Tipiskai RTM formai ir viena puse nekustīga “A virsma”, kura ir veidota no termoaktīviem poliestera vai vinilestera sveķiem, kurai ir piestiprināta lamināta pamatne ar metāla pastiprinājumiem, lai noturētu formu un nodrošinātu ergonomisku orientāciju, un otra puse ar vieglu “caurredzamu” daļēji elastīgu silikona plēvi.

Slēgtas formēšanas tehnaloģijai ir priekšrocības ,jo tās procesā laminēšanas operatoriem tiek nodrošināta ērtāka un veselīgāka darba vide.


Sproitēšana

Sproitēšanas metode ir process, kurā sveķus kopā ar stiklašķiedru izsmidzina uz formas virsmas. Pēc tam ar metāla rullīti no stiklašķiedras tiek izspiests liekais gaiss. Šī metode ir ātra un izmaksas taupoša, bet ir vajadzīgi pieredzējuši darbinieki, lai iegūtu labu rezultātu.

SIA NORPLAST | Glass Fibers

Izstrādāja SIA MTD Centrs & ELGROUNDE MEDIA